KRAPA

„THE CORE”: KRÁSA vycházející z JÁDRA! Představujeme vám projekt inspirovaný jednou z nejobyčejnějších, ale zároveň také nejpodstatnějších věcí našeho bytí, “KAŽDODENNOSTÍ”! Spolupráce modní návrhářky Šárky Křapové a majitelky salonu Detail Petry Trejbalové vznikla stejně JEDNODUŠE a PŘIROZENĚ. Krapa je oděvní značka vytvářená pro všední dny, originálně a s maximálním důrazem na kvalitu použitého materiálu a co možná nejpřesnější zpracování módy tak, aby vyzdvihla JEDINEČNOU KRÁSU ženy, která ji obleče a která se chce každý den cítit nejen trendy, ale také pohodlně a hlavně sama sebou! Zaměření a hodnoty Krapa se tak perfektně kloubí s filosofií salonu krásy Detail na Mělníku, který prostřednictvím svých vlasových stylistek/koloristek a vlasové kosmetiky kterou používají usiluje o znovuobnovení zdravých a přirozeně KRÁSNÝCH VLASŮ přesahující estetickou stránku člověka. Našim společným cílem je poukázat na celistvost krásy, která vychází ze spokojenosti, harmonického života a zdravého životního stylu. VNITŘNÍ KRÁSA, PŘIROZENOST, KAŽDODENNÍ POHODLÍ, SMYSLNOST A JEDINEČNOST jsou toho součástí. Inspirujte se „THE CORE“ a objevujte samy sebe prostřednictvím aktuálních vlasových/fashion/make-up trendů s námi. PROTOŽE objevovat vaši vnitřní krásu skrze tu vnější je našim posláním! Již brzy vám poodhalíme více! Sledujte nás!? NA PROJEKTU SE PODÍLELI: Fotograf: Marek Musil Photographer Fashion designer: Sarka Krapova z Krapa Hair: Pavla GlaserováZuzana Čížková ze Salon Detail by Petra Trejbalová MUA: Veronika Dedkova, make-up artist Models: Tereza ZemanováKarin DrozdováRadka TřetinováKáča Rundová
Za poskytnutí prostorů děkujeme Kafe•Pragovka.
"THE CORE"

„THE CORE”: KRÁSA vycházející z JÁDRA!Představujeme vám projekt inspirovaný jednou z nejobyčejnějších ale zároveň také nejpodstatnějších věcí našeho bytí, “KAŽDODENNOSTÍ”!Spolupráce modní návrhářky Šárky Křapové a majitelky salonu Detail Petry Trejbalové vznikla stejně JEDNODUŠE a PŘIROZENĚ.Krapa je oděvní značka vytvářená pro všední dny, originálně a s maximálním důrazem na kvalitu použitého materiálu a co možná nejpřesnější zpracování módy tak, aby vyzdvihla JEDINEČNOU KRÁSU ženy, která ji obleče a která se chce každý den cítit nejen trendy, ale také pohodlně a hlavně sama sebou!Zaměření a hodnoty Krapa se tak perfektně kloubí s filosofií salonu krásy Detail na Mělníku, který prostřednictvím svých vlasových stylistek/koloristek a vlasové kosmetiky kterou používají usiluje o znovuobnovení zdravých a přirozeně KRÁSNÝCH VLASŮ přesahující estetickou stránku člověka.Našim společným cílem je poukázat na celistvost krásy, která vychází ze spokojenosti, harmonického života a zdravého životního stylu.VNITŘNÍ KRÁSA, PŘIROZENOST, KAŽDODENNÍ POHODLÍ, SMYSLNOST A JEDINEČNOST jsou toho součástí.Inspirujte se „THE CORE“ a objevujte samy sebe prostřednictvím aktuálních vlasových/fashion/make-up trendů s námi.PROTOŽE objevovat vaši vnitřní krásu skrze tu vnější je našim posláním!Již brzy vám poodhalíme více! Sledujte nás!?NA PROJEKTU SE PODÍLELI:Fotograf: Marek Musil PhotographerFashion designer: Sarka Krapova z KrapaHair: Pavla Glaserová, Zuzana Čížková ze Salon Detail by Petra TrejbalováMUA: Veronika Dedkova, make-up artistModels: Tereza Zemanová, Karin Drozdová, Radka Třetinová, Káča RundováZa poskytnutí prostorů děkujeme Kafe•Pragovka.

Zveřejnil(a) Krapa dne Pondělí 4. června 2018
THE CORE

„THE CORE”: KRÁSA vycházející z JÁDRA!Představujeme vám projekt inspirovaný jednou z nejobyčejnějších ale zároveň také nejpodstatnějších věcí našeho bytí, “KAŽDODENNOSTÍ”!Spolupráce Krapa a MAXXelle, Česká Republika, vznikla stejně JEDNODUŠE a PŘIROZENĚ.Krapa je oděvní značka vytvářená pro všední dny, originálně a s maximálním důrazem na kvalitu použitého materiálu a co možná nejpřesnější zpracování módy tak, aby vyzdvihla JEDINEČNOU KRÁSU ženy, která ji obleče a která se chce každý den cítit nejen trendy, ale také pohodlně a hlavně sama sebou!Zaměření a hodnoty Krapa se tak perfektně kloubí s filosofií profesionální vlasové kosmetiky MAXXelle, Česká Republika, která prostřednictvím svých produktů, vlasových stylistů a koloristů usiluje o znovuobnovení zdravých a přirozeně KRÁSNÝCH VLASŮ přesahující estetickou stránku člověka.Našim společným cílem je poukázat na celistvost krásy, která vychází ze spokojenosti, harmonického života a zdravého životního stylu.VNITŘNÍ KRÁSA, PŘIROZENOST, KAŽDODENNÍ POHODLÍ, SMYSLNOST A JEDINEČNOST jsou toho součástí.Inspirujte se „THE CORE“ a objevujte samy sebe prostřednictvím aktuálních vlasových/fashion/make-up trendů s námi.PROTOŽE objevovat vaši vnitřní krásu skrze tu vnější je našim posláním!Již brzy vám poodhalíme více! Sledujte nás!?NA PROJEKTU SE PODÍLELI:Fotograf: Marek Musil Photographer Fashion designer: Sarka Krapova z KrapaHair: Pavla Glaserová head technolog pro MAXXelle, Česká RepublikaZuzana Čížková MUA: Veronika Dedkova make-up artistModels: Tereza Zemanová, Karin Drozdová, Radka Třetinová a Káča RundováZa poskytnutí prostorů děkujeme Kafe•Pragovka.

Zveřejnil(a) Krapa dne 30. květen 2018